Składanie zamówień na niniejszej stronie zostało chwilowo wstrzymane.

Jesteśmy w trakcie zmiany oprogramowania naszego systemu.

Prosimy o składanie zamówień i zapytań na sklep@grap.pl

Klientów instytucjonalnych zapraszamy do korzystania z b2b.grap.pl

(po uprzednim utworzeniu przez nas dla Państwa konta - prosimy o kontakt pod 691350082  lub sklep@grap.pl). 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Towar, który oferujemy należy do najwyższej jakości produktów:

MODUŁY LONGI SOLAR 375W - monokrystaliczne panele 9BB typu Half-cut (połówkowe) z technologią PERC (dodatkowego odbicia i uzysku światła). Firma Longi Solar od lat znajduje się w czołówce listy Tier1 stabilności kondycji finansowej firm produkujących moduły fotowoltaicznej.

 

MODUŁY JINKO SOLAR 395W - monokrystaliczne panele 9BB typu Half-cut (połówkowe) z niepowtarzalną technologią TR (zmniejszającej niewykorzystane powierzchnie między ogniwami). Firma Jinko Solar od lat znajduje się w czołówce listy Tier1 stabilności kondycji finansowej firm produkujących moduły fotowoltaicznej.

 

MODUŁY SHARP 440W - monokrystaliczne panele 9BB typu Half-cut (połówkowe) o technologii PERC (dodatkowego odbicia i uzysku światła). Moduły idealne dla większych instalacji, o dużych połaciach dachowych.

 

FALOWNIKI HUAWEI, SERIA SUN2000 - inwertery czołowego i uznanego producenta o szerokiej linii, dostosowanej do obsługi każdej ilości modułów. W przypadku trudniejszych warunków (częściowego zacienienia) możliwe przy tych falownikach dopasowanie odpowiednich optymalizatorów do modułów, co pomaga maksymalnie zwiększyć uzyski.

 

FALOWNIKI SOLAREDGE - inwertery sprawdzonego producenta, stawiającego przede wszystkim na optymalizację, która stosowana jest przy każdym układzie modułów i falownika. Oferujemy szeroki wybór falowników, włącznie z falownikami na małe i średnie instalacje, takimi jak SE50K oraz SE82.8K.

Producenci

Siedziba Hurtowni Elektrycznej GRAP

Należymy do grupy

Należymy do grupy Elektro Omega