Producenci

Pokaż wszystkich producentów

Kategorie

OLFLEX Classic 115CY 4G2,5 1136404 LAPPKABEL

Cena brutto:
18,40 PLN

28,30 PLN

Cena netto:
14,96 PLN

23,01 PLN

Jedn. miary: mb


produkt dostępny

(ilosc szt. widoczna po zalogowaniu)


Data aktualizacji: 2021-04-13 03:29:55

Wszystkie Kable i przewody Przewody sterownicze
LAPP KABEL  Pokaż inne tej firmy
1136404
4044773092042

OLFLEX Classic 115CY 4G2,5 1136404 LAPPKABEL


ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY
Ekranowany przewód sterowniczy i przyłączeniowy zgodny z wymogami EMC
Cieńsze, lżejsze, bez wewnętrznej powłoki.


Zastosowanie:
Obszar zastosowania obejmuje wszystkie urządzenia elektryczne w suchych i wilgotnych pomieszczeniach. Szczególnie polecany w środowisku przemysłowym. Przewody ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY mogą być instalowane na zewnątrz obiektów pod warunkiem zastosowania ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV), oraz w zakresie temperatur określonym w danych technicznych. Nie powinny być bezpośrednio zakopywane w ziemi. Nadają się szczególnie do połączeń nieruchomych jak i takich gdzie ruch przewodu ma charakter sporadyczny. Zalecane aplikacje to: podłączenia maszyn i urządzeń elektrycznych, pojazdy szynowe, technika wentylacyjna, klimatyzacyjna i biurowa oraz ogólnie środowisko przemysłowe gdzie przewód poddawany jest średnim obciążeniom mechanicznym.


Szczególne własności:
ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY jest ekonomiczną wersją sprawdzonej serii ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY. Doskonałe jakościowo mieszanki izolacyjne, w połączeniu z faktem, że nie stosuje się w przewodzie wewnętrznego płaszcza pomiędzy żyłami a ekranem, zapewniają mniejsze średnice zewnętrzne przewodu. Dzięki temu można zredukować do minimum ilość miejsca niezbędną do instalacji. Udoskonalone mieszanki PVC P8/1 spełniają najsurowsze wymogi elektryczne i mechaniczne. Wysokie napięcie próby 4000 V AC zapewnia pełne bezpieczeństwo elektryczne podczas pracy przewodu. Przewody ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY są w dużym stopniu odporne na oleje i inne chemikalia. Przy ich produkcji nie używa się substancji mogących szkodzić lakierowaniu (np. silikonów) i dzięki temu mogą być stosowane również w urządzeniach lakierniczych.


Budowa:
Linki z cienkich drucików z miedzi elektrolitycznej, izolacja ze specjalnej mieszanki LAPP P8/1, żyły skręcone razem, czarne, numerowane (oznaczenie G = z żyłą żółto-zieloną, oznaczenie X = bez żyły żółto-zielonej), oplot z ocynowanych drutów miedzianych, powłoka ze specjalnej mieszanki na bazie PVC, szara, samogasnąca (IEC 60332.1).


Uwagi:
ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY może zastąpić przewody z serii UNITRONIC® LiYCY. Mniejszych pól przekroju żyły prosimy szukać w serii UNITRONIC® 100 CY. Inne wykonania np. z płaszczem z poliuretanu są dostępne na żądanie. Przewodów z powłoką odporną na promieniowanie ultrafioletowe (UV) prosimy szukać w grupie przewodów poliuretanowych (PUR) i BLACK, przewodów do prowadnic łańcuchowych w grupie z oznaczeniem FD. Aby uzyskać optymalne warunki uziemienia ekranu zalecamy stosowanie naszych dławnic zgodnych z wymogami EMC. Produkt jest zgodny z wytycznymi Wspólnoty Europejskiej w zakresie niskich napięć nr 73/23/EWG, CE.

Koszty wysyłki ustalane są indywidualnie na podstawie wagi dla każdego produktu.

Przy zakupie kilku produktów, podczas finalizowania zamówienia system automatycznie wybiera najwyższą kwotę dla wybranej opcji wysyłki.

Podane koszty wysyłki dotyczą wysyłki tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę kraju wyłącznie jako przedpłata po wcześniejszym ustaleniu kosztów z obsługą sklepu

Paczki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku
Podane ceny kosztów wysyłki są cenami brutto (z Vat)

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Zdjęcia produktów zamieszczone na na naszej stronie internetowej, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdująych się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą

Producenci

Siedziba Hurtowni Elektrycznej GRAP

Należymy do grupy

Należymy do grupy Elektro Omega