ZAPRASZAMY DO NOWEJ SIEDZIBY NA UL. LEŚNEJ 1D

 

Producenci

Pokaż wszystkich producentów

Kategorie

Bateria LITHIUM FR03 Philips

Cena brutto:
7,66 PLN

8,24 PLN

Cena netto:
6,23 PLN

6,70 PLN

Jedn. miary: szt.


produkt dostępny

(ilosc szt. widoczna po zalogowaniu)


Data aktualizacji: 2022-09-21 03:10:23

Wszystkie Akumulatory i baterie Baterie AA,AAA,C,D,9V
PHILIPS  Pokaż inne tej firmy
FR03LBP4A/10
8712581359430

PHILIPS LITHIUM    7 - krotnie dłuższa żywotność

Philips, jako jeden z dwóch producentów na świecie, wprowadził do swojej oferty nowe, niezwykle wydajne baterie litowe Lithium Ultra. Ich niezwykłą wytrzymałość docenią z pewnością osoby zajmujące się fotografią oraz wszyscy, którzy chcą mieć pewność, że ich sprzęt nie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie.

Działają nawet 7 razy dłużej !
Jeszcze niedawno producenci reklamowali swoje baterie alkaliczne, jako kilkukrotnie bardziej wydajne od tradycyjnych baterii. Dziś Philips wprowadza nowe baterie litowe Lithium Ultra, dzięki którym nasz aparat może wykonać nawet siedmiokrotnie więcej zdjęć niż w przypadku, gdy jest on zasilany tradycyjnymi bateriami alkalicznymi.

Odporne na czas i temperaturę
Dużą zaletą nowych baterii Lithium Ultra jest także ich niezwykła odporność na samoistne rozładowywanie pod wpływem czasu – ich trwałość producent określa aż na 15 lat! Tak więc jeśli za jakiś czas odnajdziemy w naszej szufladzie baterie Philips sprzed kilku lat, możemy nadal bez przeszkód ich używać. Baterie Litowe Philips są także odporne na upał i mróz. Można ich używać w temperaturze od -35 do +60 st. C. Ta cecha sprawi, że sprzęt nie odmówi nam posłuszeństwa niezależnie od tego, czy będzie to plener w gorącej Afryce, czy w chłodnej Skandynawii.

W trosce o środowisko
Philips Lithium Ultra, najbardziej wydajne baterie na świecie, są także przyjazne środowisku. W procesie ich produkcji nie używa się szkodliwych metali ciężkich takich, jak kadm, rtęć i ołów.
 
Opakowanie
Aby nowe baterie można było łatwo rozpoznać na sklepowych półkach, ich opakowanie zostało wyróżnione charakterystycznym, fioletowym kolorem zarezerwowanym dla najlepszych produktów z oferty Philips. W lewym górnym rogu znajduje się opis typu baterii – np. A lub AA. W prawym górnym rogu miniatura aparatu fotograficznego przypomina nam, w jakich urządzeniach te baterie sprawdzą się najlepiej. Naklejka z prawej strony u dołu zawiera informację o ich siedmiokrotnie wyższej wydajności w porównaniu z tradycyjnymi bateriami alkalicznymi, od których są jedynie dwa razy droższe.

(podana cena dotyczy 1szt baterii )

Przedplata na konto Przesylka pobraniowa
Kurier DPD 15,50 PLN 19,00 PLN

Koszty wysyłki ustalane są indywidualnie na podstawie wagi dla każdego produktu.

Przy zakupie kilku produktów, podczas finalizowania zamówienia system automatycznie wybiera najwyższą kwotę dla wybranej opcji wysyłki.

Podane koszty wysyłki dotyczą wysyłki tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę kraju wyłącznie jako przedpłata po wcześniejszym ustaleniu kosztów z obsługą sklepu

Paczki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku
Podane ceny kosztów wysyłki są cenami brutto (z Vat)

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Zdjęcia produktów zamieszczone na na naszej stronie internetowej, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdująych się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą

Producenci

Siedziba Hurtowni Elektrycznej GRAP

Należymy do grupy

Należymy do grupy Elektro Omega