ZAPRASZAMY DO NOWEJ SIEDZIBY NA UL. LEŚNEJ 1D

 

Producenci

Pokaż wszystkich producentów

Kategorie

ZCM-42 Programator czasowy Wi-Fi 16A TH35 ZAMEL

Cena brutto:
239,00 PLN

381,31 PLN

Cena netto:
194,31 PLN

310,01 PLN

Jedn. miary: szt.


produkt dostępny

(ilosc szt. widoczna po zalogowaniu)


Data aktualizacji: 2022-09-21 06:59:03

Wszystkie Aparaty łączeniowe i sterownicze Programatory i zegary sterujące
ZAMEL Sp.zoo  Pokaż inne tej firmy
EXT10000265
5903669445241

Zdjęcia produktu

PROGRAMATOR CZASOWY USTAWIANY POPRZEZ WI-FI, 2XNO/NC 16A (INRUSH: 111A/20MS), 230V AC  ZCM-42  ZAMEL


Programator czasowy ZCM-42 umożliwia automatyczne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, napędami lub dowolnym innym odbiornikiem energii. Zegar pozwala na tworzenie programów czasowych tygodniowych, astronomicznych i rocznych. Dodatkowo można wykluczyć wybrane dni roku (na przykład dni świąteczne) i przypisać im odrębny harmonogram pracy. Dzięki zastosowaniu 2 przekaźników typu inrush przełącznych, urządzenie z powodzeniem radzi sobie z obciążeniem typu LED w rozbuodwanych układach pracy. Innowacyjna technologia programowania ustawień urządzenia umożliwia konfigurację poprzez łączność wi-fi z poziomu przeglądarki internetowej. Programator oferuje również bateryjne podtrzymanie ustawień zegara czasu rzeczywistego (RTU), dzięki czemu programator zachowuje stabilną pracę w każdych warunkach. W zamian za klasyczne ogniwa bateryjne w konstrukcji zastosowano superkondensator. ZCM-42 to połączenie innowacyjnych technologii z solidną konstrukcją elektroniki. Dużą zaletą zegara jest prostota i szybkość konfiguracji. Po zaprogramowaniu urządzenia ustawienia można zapisać w pliku i przenieść do kolejnego programatora. Ułatwia to pracę z większymi instalacjami. Po połączeniu z siecią wi-fi, roztaczaną przez programator, użytkownik może ręcznie włączyć lub wyłączyć przekaźniki zegara. ZCM-42 jest produktem energooszczędnym - w czasie czuwania urządzenie pobiera niecały wat energii.

    

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:
- Możliwość sterowania tygodniowego, astronomicznego i rocznego, wraz z wprowadzonymi wyjątkami (np. dni świąteczne, urudziny, wakacje itp.), zastępuje pracę kilku programatorów jednocześnie.
- Sterowanie w zależności od godziny i dnia tygodnia
- Bezprzewodowa konfiguracja urządzenia poprzez przeglądarkę internetową z wykorzystaniem technologii Wi-Fi
- Poprawne odmierzanie czasu w przypadku zaniku napięcia zasilania gwarantuje podtrzymanie bateryjne ustawień programatora realizowane z wykorzystaniem technologii syperkondensatorów.
- Możliwość sterowania ręcznego za pomocą przycisków podłączonych do wejść IN1 i IN2
- Sterowanie w zależności od godziny wschodu i zachodu słońca,
- Możliwość generowania impulsów sterujących
- Nie wymaga instalowania jakichkolwiek aplikacji na urządzeniach mobilnych. Współpracuje z każdym urządzeniem wyposażonym w przeglądarkę internetową.
- Urządzenie posiada dwa wbudowane przekaźniki przełączne NO/NC 16A typu inrush - z możliwością krótkotrwałego (przez ok. 20ms) przeciążenia prądem 111A, co wykorzystywane jest przy kontroli odbiorników w postaci oświetlenia LED, napędów, pomp i innych odbiorników RL/RC
- Możliwość ręcznego przesunięcia obliczonego czasu wschodu i zachodu słońca
- Możliwość programowania zdarzeń jednorazowych oraz wyjątków
- ZCM-42 umożliwia zaprogramowanie 80 programów tygodniowych, 80 astronomicznych oraz 80 wyjątków i zdarzeń jednorazowych
- Możliwość aktualizacji oprogramowania urządzenia (firmware) poprzez łączność bezprzewodową z siecią Wi-Fi posiadającą dostęp do internetu


Sposób montażu Szyna DIN
Liczba miejsc pamięci  80,000
Program astronomiczny Tak
Liczba kanałów  2,000
Program tygodniowy Tak
Program roczny  Tak
Program impulsowy Tak
Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego  Tak
Obsługa ręczna  Tak
Stopień ochrony (IP) IP20
Zaciski zasilania  L , N
Temperatura pracy  -10/55 °C


Link do filmu YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=AGyNYPs0gJE&feature=youtu.be

Przedplata na konto Przesylka pobraniowa
Kurier DPD 15,50 PLN 19,00 PLN

Koszty wysyłki ustalane są indywidualnie na podstawie wagi dla każdego produktu.

Przy zakupie kilku produktów, podczas finalizowania zamówienia system automatycznie wybiera najwyższą kwotę dla wybranej opcji wysyłki.

Podane koszty wysyłki dotyczą wysyłki tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę kraju wyłącznie jako przedpłata po wcześniejszym ustaleniu kosztów z obsługą sklepu

Paczki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku
Podane ceny kosztów wysyłki są cenami brutto (z Vat)

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Zdjęcia produktów zamieszczone na na naszej stronie internetowej, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdująych się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą

Producenci

Siedziba Hurtowni Elektrycznej GRAP

Należymy do grupy

Należymy do grupy Elektro Omega